Oferta

Zespół muzyczny Szokers oferuje Państwu profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez oraz uroczystości, podczas których niezbędna jest dobra muzyka i stworzenie odpowiedniego nastroju dla miłej i udanej zabawy. Swoimi dźwiękami umilamy takie okazje jak: wesela, bankiety, jubileusze, urodziny, studniówki, dancingi, bale sylwestrowe i inne imprezy okolicznościowe.

Repertuar do każdej imprezy dobieramy wspólnie z Państwem. Jednocześnie pozostawiamy sobie odpowiednią dawkę elastyczności, tak aby w trakcie zabawy móc dopasować się do gustów i preferencji bawiącego się towarzystwa. Na swojej liście utworów mamy zarówno stare, sprawdzone przeboje, jak i współczesne hity polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Dzięki takiemu zróżnicowaniu repertuaru jesteśmy w stanie zagwarantować dobrą zabawę biesiadnikom w każdym wieku.

W przypadku wesel, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ustalając wspólnie z Parą Młodą plan przyjęcia: utwór na pierwszy taniec, podziękowanie i dedykacja dla rodziców, zabawy integracyjne i biesiadne dla gości weselnych, a także cały przebieg oczepin.

Oferujemy Państwu również klimatyczną, jazzową muzykę w trakcie spożywaniu posiłków, przy niej każdy łyk wina smakuje jeszcze lepiej. Charakterystyczny strój, wysokiej klasy sprzęt muzyczny oraz kultura osobista to nieodłączne elementy naszego zespołu. Zapewniamy prowadzenie imprezy z odpowiednią dawką poczucia humoru, nie przekraczając przy tym granicy dobrego smaku i utrzymując stały kontakt z gośćmi. Dobór zabaw, konkursów i atrakcji, które mamy w ofercie również zależą od Państwa Młodych.

Jesteśmy także otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje, które mogą uatrakcyjnić ten wyjątkowy dzień. Mamy wówczas pewność, że w 100% spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Chętnie wychodzimy też do gości między stoły, grając i śpiewając znane melodie, które idealnie sprawdzają się podczas każdego przyjęcia weselnego.